Alle producten
-
De Meter van de LoRaWANenergie
-
De Meter van het LoRaWANwater
-
De Meter van het LoRaWANgas
-
Slimme Elektriciteitsmeters
-
Vooruitbetaalde Energiemeter
-
De Meter van de enige Faseenergie
-
Energiemeter in drie stadia
-
Slimme het watermeter van IOT
-
verre watermeter
-
Slimme gasmeter
-
AMI Solutions
-
Het automatische Systeem van de Meterlezing
-
Het Controlesysteem van de machtsdistributie
-
Geavanceerde het Meten Infrastructuur
-
Milieu Controlesensor
zoekwoorden [ odm temperature measuring system ] bij elkaar passen 93 producten.
Van de Meteriot van de LoRaWANenergie de Draadloze Opgezette Muur van de 3 Fase Elektrische Meter
| Naam: | Slimme de Stroommeter van Lorawaniot |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek |
| Communicatie Protocol: | DL/T645-2007 < Stroom Meters> |
De draadloze LoRaWAN-Meter In drie stadia van IoT van de Energiemeter Slimme Elektrische
| Naam: | Slimme Meter in drie stadia |
|---|---|
| Materiaal: | Vlam - vertrager |
| Vertoning: | LCD het Scherm |
Burgerlijke de Meter van LoRaWAN Slimme Elektrische van de de Energiemeter van Controlemeters Multifunctionele MEDIO de Energiemeter voor Huis
| Naam: | Slimme Energiemeter |
|---|---|
| Installatie: | Verbonden direct |
| De nominale spanningv.n.: | 3×220/380V |
Slimme Digitale Verbonden Direct In drie stadia van LoRaWAN van de Energiemeter Draadloze
| Naam: | Slimme energiemeter in drie stadia |
|---|---|
| Vertoning: | LCD het Scherm |
| Stel het Leven in werking: | >10 jaren |
Meter 3 van de LoRaWAN Draadloze Energie van de de Meter220v KWu Meter van de Fase Slimme Energie het Huisenergie Controleapparaten
| naam: | Energiemeter in drie stadia |
|---|---|
| Vertoning: | LCD het Scherm |
| Stel het Leven in werking: | >10 jaren |
van de de Energiemeter DDZY2397 van 220V LoraWan IoT de Slimme Veilige Meter van de de Enige Faseenergie
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Voltage (V): | 220V |
| Huidig (A): | 5(60) A/0.25 ~ 0.5(60) A |
Hoge de Energiemeter IoT Draadloze 50Hz 220V 1 Fase DDZY2397 van Nauwkeurigheidslorawan
| Naam: | De energiemeter DDZY2397 van de TimeWave220v LoRaWAN Eenfasige IoT slimme draadloze hoge nauwkeurigh |
|---|---|
| Grootte: | 160mm × 112 mm × 58 mm |
| Het het werkleven: | >10 jaar |
Van de Meter Draadloze Slimme Iot van de enige Fase220v LoRaWAN Energie de Elektriciteitsmeter
| Naam: | De Energiemeter van LoRaWANiot |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic shell |
| Structuur: | Opgezette muur |
De slimme LoRaWAN-Draadloze Weerstand van de de Meterisolatie van de de Enige Fasemacht van de Energiemeter
| naam: | Enige Fase Slimme Stroom |
|---|---|
| Materiaal: | vlam - vertrager |
| Structuur: | Verbonden direct |
De Vlam van de de Energiemeter van de LoRaWAN Enige Fase - de vertrager Geavanceerde Slimme Meter van de Meteriot Watts van de Machtsconsumptie
| Naam: | Meter van de enige Fase de Slimme Energie |
|---|---|
| Materiaal: | Vlam - vertrager |
| Structuur: | Verbonden direct |

