Alle producten
-
De Meter van de LoRaWANenergie
-
De Meter van het LoRaWANwater
-
De Meter van het LoRaWANgas
-
Slimme Elektriciteitsmeters
-
Vooruitbetaalde Energiemeter
-
De Meter van de enige Faseenergie
-
Energiemeter in drie stadia
-
Slimme het watermeter van IOT
-
verre watermeter
-
Slimme gasmeter
-
AMI Solutions
-
Het automatische Systeem van de Meterlezing
-
Het Controlesysteem van de machtsdistributie
-
Geavanceerde het Meten Infrastructuur
-
Milieu Controlesensor
Precieze slimme industriële gasmeter met een temperatuurbereik van -40 °C tot +85 °C en een transmissiebereik van 2 km
| Weight: | 20g |
|---|---|
| Data Rate: | 0.3kbps To 50kbps |
| Product Name: | LoRaWAN Energy Meter |
Slimme gasmeter / ultrasone gasmeter - 868MHz Frequentie - 2km Transmissie - nauwkeurigheid - 20g
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Antenna: | External |
| Frequency Range: | 868MHz |
Ultrasone LoRaWAN watermeter voor verticale / horizontale installatie met DIN Rail Mount
| Installation: | Horizontal&Vertical |
|---|---|
| Pressure Loss Level: | △ P≤0.063MPa |
| Installation Method: | Horizontal |
T30/T90 LoRaWAN-compatibele watermeter met temperatuur 15-25 mm
| Specific Parameters: | Cold Water Meter,Hot Water Meter |
|---|---|
| Installation Type: | DIN Rail |
| Frequency Band: | 868/915 MHz |
15/20/25mm LoRaWAN Digitaal Display Watermeter Horizontaal / Verticaal 868/915 MHz
| NOMINALE DIAMETER: | 1525mm |
|---|---|
| Type: | Koude/Warm watermeter |
| Installatiemethode: | horizontaal |
Slimme gasmeter Ultrasone gasmeter met uitgebreid 2 km data-overdrachtsbereik
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Product Name: | LoRaWAN Energy Meter |
| Application: | Smart Grid/Smart Home/Industrial Automation |
Draadloze digitale watermeter voor slimme woningen met afstandsbediening
| Display Method: | Digital |
|---|---|
| Medium Temperature: | Cold/Hot Water |
| Installation Method: | Horizontal |
T90 Grade Precision 15-25mm Koud/warm water Digitaal watermeter met geïnstalleerde Din Rail
| Nominal Diameter: | 15-25mm |
|---|---|
| Installation Type: | DIN Rail |
| Medium Temperature: | Cold/Hot Water |
Precieze koelwatermeter LoraWan Draadloze LoRaWAN watermeter 15/20/25mm Nominaal kaliber
| Specific Parameters: | Cold Water Meter,Hot Water Meter |
|---|---|
| Temperature Grade: | T30/T90 |
| Connectivity Protocol: | LoraWan |
Laagdrukverlies LoRa Koud/warm water Digitaal LoRaWAN-meter voor afstandslesen
| Nominal Caliber: | 15/20/25mm |
|---|---|
| Temperature Grade: | T30/T90 |
| Display Method: | Digital |

