Alle producten
-
De Meter van de LoRaWANenergie
-
De Meter van het LoRaWANwater
-
De Meter van het LoRaWANgas
-
Slimme Elektriciteitsmeters
-
Vooruitbetaalde Energiemeter
-
De Meter van de enige Faseenergie
-
Energiemeter in drie stadia
-
Slimme het watermeter van IOT
-
verre watermeter
-
Slimme gasmeter
-
AMI Solutions
-
Het automatische Systeem van de Meterlezing
-
Het Controlesysteem van de machtsdistributie
-
Geavanceerde het Meten Infrastructuur
-
Milieu Controlesensor
zoekwoorden [ lorawan energy meter ] bij elkaar passen 212 producten.
Van de de Machtsenergie van het LoRaWANvoltage Huidige de Meterrs485 Mededeling In drie stadia
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
De Meteroplossingen van de LoRaWaniot Slimme Energie voor Verbeterd Elektriciteitsbeheer
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
OEM IoT baseerde Platform het In drie stadia van het de Energiebeheer van LoRaWAN van de Energiemeter
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
Slimme Draadloze de Elektriciteitsmeter van IoT van de de Meter Enige Fase van DDZY2397 220V LoRaWAN
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| De nominale spanningv.n.: | 220V/3*220v/380v |
| Werkend Voltage: | 80% de V.N. van de V.N. ~ 115% |
Slimme van de de Enige Fase Elektronische Energie van IoT van de Meterlorawan 50Hz het Huis Slimme Meter
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
Van de de Energiemeter van de IoT Intelligente Enige Fase Slimme de Meteroplossingen van LoraWan
| Naam: | Slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
ODM Slimme de Elektriciteitsmeter In drie stadia van LoraWan van de Energiemeter 80A/100A
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
Van de de Meter Draadloze Meter van de Lorawan Slimme Energie Digitale de Machtsmeter In drie stadia 3 Fasewifi Toegelaten Elektrische Meter
| Naam: | Slimme de Stroommeter van Lorawaniot |
|---|---|
| Frequentie: | 50Hz |
| Gewicht: | 1.2kg |
Van de de Metersmart Vooruitbetaalde Elektriciteit van de LoRaWAN de Slimme Energie van de de Meter Enige Fase DIN Meter van de het Spoorenergie
| Naam: | Eenfasige Energiemeter |
|---|---|
| Vertoning: | LCD het Scherm |
| Stel het Leven in werking: | >10 jaren |
Meter 3 van de LoRaWAN Draadloze Energie van de de Meter220v KWu Meter van de Fase Slimme Energie het Huisenergie Controleapparaten
| naam: | Energiemeter in drie stadia |
|---|---|
| Vertoning: | LCD het Scherm |
| Stel het Leven in werking: | >10 jaren |

