Alle producten
-
De Meter van de LoRaWANenergie
-
De Meter van het LoRaWANwater
-
De Meter van het LoRaWANgas
-
Slimme Elektriciteitsmeters
-
Vooruitbetaalde Energiemeter
-
De Meter van de enige Faseenergie
-
Energiemeter in drie stadia
-
Slimme het watermeter van IOT
-
verre watermeter
-
Slimme gasmeter
-
AMI Solutions
-
Het automatische Systeem van de Meterlezing
-
Het Controlesysteem van de machtsdistributie
-
Geavanceerde het Meten Infrastructuur
-
Milieu Controlesensor
zoekwoorden [ lorawan energy meter ] bij elkaar passen 212 producten.
Van de de Meter de Draadloze Transmissie van de LoRaWANenergie Meter In drie stadia van de de Elektriciteitsenergie Iot Gebaseerde
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| de nominale spanningv.n.: | 3×220/380V |
| Machtsconsumptie: | Mededeling niet state≤1.5W, in mededeling state≤3W |
van de de Energiemeter DDZY2397 van 220V LoraWan IoT de Slimme Veilige Meter van de de Enige Faseenergie
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Voltage (V): | 220V |
| Huidig (A): | 5(60) A/0.25 ~ 0.5(60) A |
Meter 3 van de LoRaWAN Draadloze Energie van de de Meter220v KWu Meter van de Fase Slimme Energie het Huisenergie Controleapparaten
| naam: | Energiemeter in drie stadia |
|---|---|
| Vertoning: | LCD het Scherm |
| Stel het Leven in werking: | >10 jaren |
Van de de Energiemeter STS van de toetsenbord Enige Fase het Standaardip54 Vooruitbetaalde Slimme Meetinstrument
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Kies uit |
Slimme van de de Meter220v IOT Energie van de Enige Faseenergie het Beheersoplossingen
| Naam: | De slimme meter van enige faseelecctrcity |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Kies uit |
Slim Veilig Draadloos de Energie Controlesysteem In drie stadia van IoT 4G Wifi van de Energiemeter
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
Slimme ANSI van de Meterlora rf Wifi van het 3 Fasewattuur de Energiemeter van Contactdoosgprs
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
Lora Voltage Current Power Energy-LCD van de Meter Digitale Multimeter Machtsmeter 3 Fase
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
Burgerlijke de Meter van LoRaWAN Slimme Elektrische van de de Energiemeter van Controlemeters Multifunctionele MEDIO de Energiemeter voor Huis
| Naam: | Slimme Energiemeter |
|---|---|
| Installatie: | Verbonden direct |
| De nominale spanningv.n.: | 3×220/380V |
50Hz de Energiemeter in drie stadia Iot baseerde de Slimme Norm van de Energiemeter DL/T645-2007
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |

