Alle producten
-
De Meter van de LoRaWANenergie
-
De Meter van het LoRaWANwater
-
De Meter van het LoRaWANgas
-
Slimme Elektriciteitsmeters
-
Vooruitbetaalde Energiemeter
-
De Meter van de enige Faseenergie
-
Energiemeter in drie stadia
-
Slimme het watermeter van IOT
-
verre watermeter
-
Slimme gasmeter
-
AMI Solutions
-
Het automatische Systeem van de Meterlezing
-
Het Controlesysteem van de machtsdistributie
-
Geavanceerde het Meten Infrastructuur
-
Milieu Controlesensor
zoekwoorden [ lorawan energy meter ] bij elkaar passen 212 producten.
Burgerlijke de Meter van LoRaWAN Slimme Elektrische van de de Energiemeter van Controlemeters Multifunctionele MEDIO de Energiemeter voor Huis
| Naam: | Slimme Energiemeter |
|---|---|
| Installatie: | Verbonden direct |
| De nominale spanningv.n.: | 3×220/380V |
ODM IoT baseerde Slimme de Oplossingsiec62053-21 Norm In drie stadia van de Energiemeter
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
RS485 slimme Elektriciteitsmeters/IOT Gebaseerde Energiemeter om Te volgen en Te factureren
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
Slimme Digitale Verbonden Direct In drie stadia van LoRaWAN van de Energiemeter Draadloze
| Naam: | Slimme energiemeter in drie stadia |
|---|---|
| Vertoning: | LCD het Scherm |
| Stel het Leven in werking: | >10 jaren |
Geavanceerde de Meter van de Enige Faseenergie IoT Gebaseerde Vooruitbetaalde het Meten Oplossingen
| Naam: | Slimme Energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | kies uit |
Burgerlijke Vooruitbetaalde Slimme de Enige Fase Elektrische Meter van LoRaWAN van de Energiemeter
| Naam: | Slimme Energiemeter |
|---|---|
| Gewicht: | 0,8 Kg |
| Installatie: | Verbonden direct |
Van de de Elektriciteitsenergie van de LoRaWAN de Draadloze Transmissie Iot Gebaseerde Oplossing van de de Meter220v Slimme Meter
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Kwalificatie: | Directe lijst in drie stadia, CT lijst In drie stadia |
| De nominale spanningv.n.: | 3×220/380V |
De hoge Nauwkeurigheid beveiligt de Meter 220V LoRaWAN IoT Draadloze DTZY2397 van de 3 Faseenergie
| Naam: | De energiemeter In drie stadia DTZY2397 van de TimeWave220v LoRaWAN slimme IoT draadloze hoge nauwke |
|---|---|
| Norm: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
| Kleur: | gebroken wit |
TimeWave 1 van de de Meter Draadloos IOT Energie van de Faseenergie Beheersysteem DDZY2397
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| De nominale spanningv.n.: | 220V/3*220v/380v |
| Werkend voltage: | 80% de V.N. van de V.N. ~ 115% |
Elektrische de Energiemeter van IoT van de de Enige Fasemeter van 220V LoRaWAN Draadloze Intelligente
| Naam: | De energiemeter DDZY2397 van de TimeWave220v LoRaWAN Eenfasige slimme IoT draadloze hoge nauwkeurigh |
|---|---|
| Norm: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
| Kleur: | gebroken wit |

