Alle producten
-
De Meter van de LoRaWANenergie
-
De Meter van het LoRaWANwater
-
De Meter van het LoRaWANgas
-
Slimme Elektriciteitsmeters
-
Vooruitbetaalde Energiemeter
-
De Meter van de enige Faseenergie
-
Energiemeter in drie stadia
-
Slimme het watermeter van IOT
-
verre watermeter
-
Slimme gasmeter
-
AMI Solutions
-
Het automatische Systeem van de Meterlezing
-
Het Controlesysteem van de machtsdistributie
-
Geavanceerde het Meten Infrastructuur
-
Milieu Controlesensor
zoekwoorden [ lorawan energy meter ] bij elkaar passen 212 producten.
De intelligente het Gasmeter van IoT LoRaWAN Meter In real time van het Controlegasverbruik
| ProductProtocol: | Meter van het LoraWan de slimme gas |
|---|---|
| Nominale Stroom (m3/h): | 1.6/2.5/4.0 |
| Maximumstroom (m3/h): | 2.5/4.0/6.0 |
Van de het Gasmeter van TimeWavelorawan het Type van IoT het Slimme de Klassenlcd van yw-TW 1,5 Scherm
| Werkdruk (kPa): | ≤30 |
|---|---|
| Totaal Drukverlies (Pa): | ≤250 |
| Nauwkeurigheidsniveau: | 1.5 klasse |
van de de Energiemeter DDZY2397 van 50Hz de IoT Vooruitbetaalde Meter van de de Enige Fase Slimme Energie
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Voltage (v): | 220v |
| Huidig (A): | 5(60) A/0.25 ~ 0.5(60) A |
Draadloze van de Machtsmeter Slimme Lorawan de Stroommeting van de Enige Faseiot
| Naam: | Slimme de Stroommeter van enige Faseiot |
|---|---|
| Kleur: | gebroken wit |
| Grootte: | 160mm×120mm×58mm |
Slimme de Elektriciteitsmeters in drie stadia van LoRaWAN met App Afstandsbedieningfunctie
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
Digitale Elektrische Meter IoT Directe Verbonden Lora Based Energy Meter van de LoRaWAN de Slimme Enige Fase
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| De nominale spanningv.n.: | 220V/3*220v/380v |
| Werkend Voltage: | 80% de V.N. van de V.N. ~ 115% |
Horizontale / verticale berg LoraWan koude / warme watermeter met een nominale diameter van 15-25 mm
| Connectivity Protocol: | LoraWan |
|---|---|
| Installation: | Horizontal&Vertical |
| Dimensions: | 160mm X 110mm X 70mm |
Van het de Lezingssysteem van de LoRaWAN Automatisch Meter van de het Waterelektriciteit van het de Hittegas de Lastenbeheer
| Naam: | De Lastenbeheersysteem van de meterlezing |
|---|---|
| Architectuur: | B/S architecture+applet/APP+standard API |
| Ondersteunende instrumenten: | elektriciteitsmeter, watermeter, gasmeter, enz. |
De Lezingssysteem LoRaWAN Vier van de lasten Ver Meter in Één de Hittegas van de Waterelektriciteit
| Naam: | Het Water van het de Lastensysteem van de meterlezing |
|---|---|
| Communicatie wijze: | LoraWan |
| Merk: | Tijdgolf |
Smart Vooruitbetaalde de Energie van de Gasmeter het Meten Oplossing LoRaWAN met Gegevensanalyse en Visualisatie In real time
| Naam: | Gasmeter |
|---|---|
| Shell: | Aluminium of Staal |
| Precisierang: | Rang 1,5 |

