Alle producten
-
De Meter van de LoRaWANenergie
-
De Meter van het LoRaWANwater
-
De Meter van het LoRaWANgas
-
Slimme Elektriciteitsmeters
-
Vooruitbetaalde Energiemeter
-
De Meter van de enige Faseenergie
-
Energiemeter in drie stadia
-
Slimme het watermeter van IOT
-
verre watermeter
-
Slimme gasmeter
-
AMI Solutions
-
Het automatische Systeem van de Meterlezing
-
Het Controlesysteem van de machtsdistributie
-
Geavanceerde het Meten Infrastructuur
-
Milieu Controlesensor
zoekwoorden [ lorawan energy meter ] bij elkaar passen 212 producten.
Enige Communicatie van AMI Smart Water Meters LoRaWAN Module In drie stadia
| Naam: | Communicatie van de LoRaWAN slimme meter module |
|---|---|
| Inputvoltage: | 12v |
| Ingangsstroom: | 400mA |
Ultrasone gasmeter met een breed dynamisch bereik en meerdere uitvoerformaten
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Modulation: | LoRa |
| Data Rate: | 0.3kbps To 50kbps |
Ultra Precise Ultrasonic Gas Meter Slimme gasmeter met ongeëvenaard bereik van 2 km
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Antenna: | External |
| Power Supply: | 3.3V |
Accuracy 6-in-1 Monitoring 2km bereik 868MHz slimme gasmeter Protocol
| Weight: | 20g |
|---|---|
| Transmission Range: | 2km |
| Protocol: | LoRaWAN |
Ultrasone gasmeter met een werktemperatuur van -40\u2103 tot 85\u2103
| Protocol: | LoRaWAN |
|---|---|
| Data Rate: | 0.3kbps To 50kbps |
| Interface: | UART/I2C/SPI/USB |
Meter 1 van LoRaWAN Elektrische KWu de Factorenmeter van de Fase220v Slimme Digitale Macht
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Kies uit |
TimeWave Drie Meetinstrument DDZY2397 van IoT LoRaWAN van de Fasen het Elektrische Meter Slimme
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Werkend Voltage: | 80% de V.N. van de V.N. ~ 115% |
| Geschatte huidige grens ib: | 5A |
Het enige Type In drie stadia DTZY2397 van IoT LoRaWAN van de Elektriciteitsmeter
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Kwalificatie: | Directe lijst in drie stadia, CT lijst In drie stadia |
| De nominale spanningv.n.: | 3×220/380V |
De slimme IOT-Energie Fase Elektronische KWu van LoraWan van het Controleplatform Meter van de Enige
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
Van de Meterlorawan van de LoRaWAN Enige Fase Veilige Elektrische Slimme Multifunctionele de Ladingsidentificatie
| De nominale spanningv.n.: | 220V/3*220v/380v |
|---|---|
| Het werk voltage: | 80%~120% (nominale spanning) |
| Kaliberbepalingsstroom: | 5(60) A/0.25 ~ 0.5(60) A |

