Alle producten
-
De Meter van de LoRaWANenergie
-
De Meter van het LoRaWANwater
-
De Meter van het LoRaWANgas
-
Slimme Elektriciteitsmeters
-
Vooruitbetaalde Energiemeter
-
De Meter van de enige Faseenergie
-
Energiemeter in drie stadia
-
Slimme het watermeter van IOT
-
verre watermeter
-
Slimme gasmeter
-
AMI Solutions
-
Het automatische Systeem van de Meterlezing
-
Het Controlesysteem van de machtsdistributie
-
Geavanceerde het Meten Infrastructuur
-
Milieu Controlesensor
zoekwoorden [ lorawan energy meter ] bij elkaar passen 212 producten.
Draadloze LoRaWAN-Gas Slimme die Meter voor Verre Controlecontrole In real time wordt toegelaten
| Naam: | Meter van het LoraWan de slimme gas |
|---|---|
| Nominale Stroom (m3/h): | 1.6/2.5/4.0 |
| Maximumstroom (m3/h): | 2.5/4.0/6.0 |
IoTgas Slimme Nauwkeurige het Gas Slimme Meter Bill Payment LoRaWAN van de Controlemeter
| Product: | Meter van het LoraWan de slimme gas |
|---|---|
| Nominale Stroom (m3/h): | 1.6/2.5/4.0 |
| Maximumstroom (m3/h): | 2.5/4.0/6.0 |
LoRaWAN driefasige intelligente prepaid energiemeter 220V slimme stroomverbruiksmeter
| Normen: | IEC62053-21, IEC62052-11, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Kwalificatie: | Directe lijst in drie stadia, CT lijst In drie stadia |
| de nominale spanningv.n.: | 3×220/380V |
De draadloze Geavanceerde Metende Afstandsbediening van LoRaWAN IoT van Infrastructuuroplossingen
| Naam: | Intelligente Gateway |
|---|---|
| Grootte (mm): | 142*142*35 |
| Steunnetwerk: | WIFI |
Bluetooth Geavanceerde het Meten Draadloze Intelligent van LoRaWAN IoT van het Infrastructuursysteem
| naam: | IoT Intelligente gateway |
|---|---|
| Modulatie: | LoRa |
| Grootte: | 142mm*142mm*35mm |
Precieze slimme industriële gasmeter met een temperatuurbereik van -40 °C tot +85 °C en een transmissiebereik van 2 km
| Weight: | 20g |
|---|---|
| Data Rate: | 0.3kbps To 50kbps |
| Product Name: | LoRaWAN Energy Meter |
Slimme gasmeter Ultrasone gasmeter met laag stroomverbruik
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Protocol: | LoRaWAN |
| Transmission Range: | 2km |
Slimme gasmeter Ultrasone gasmeter met uitgebreid 2 km data-overdrachtsbereik
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Product Name: | LoRaWAN Energy Meter |
| Application: | Smart Grid/Smart Home/Industrial Automation |
Smart LoRa-modulatie industriële energiebewakingsgasmeter
| Product Name: | LoRaWAN Energy Meter |
|---|---|
| Application: | Smart Grid/Smart Home/Industrial Automation |
| Operating Temperature: | -40℃ To 85℃ |
Slimme gasmeter met hoge nauwkeurigheid, laag stroomverbruik en verbeterde betrouwbaarheid
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Dimension: | 50mm X 50mm X 20mm |
| Application: | Smart Grid/Smart Home/Industrial Automation |

