Alle producten
-
De Meter van de LoRaWANenergie
-
De Meter van het LoRaWANwater
-
De Meter van het LoRaWANgas
-
Slimme Elektriciteitsmeters
-
Vooruitbetaalde Energiemeter
-
De Meter van de enige Faseenergie
-
Energiemeter in drie stadia
-
Slimme het watermeter van IOT
-
verre watermeter
-
Slimme gasmeter
-
AMI Solutions
-
Het automatische Systeem van de Meterlezing
-
Het Controlesysteem van de machtsdistributie
-
Geavanceerde het Meten Infrastructuur
-
Milieu Controlesensor
zoekwoorden [ lorawan energy meter ] bij elkaar passen 212 producten.
Ultrasone gasmeter met een transmissiebereik van 2 km
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Transmission Range: | 2km |
| Application: | Smart Grid/Smart Home/Industrial Automation |
Slimme gasmeter / ultrasone gasmeter - 868MHz Frequentie - 2km Transmissie - nauwkeurigheid - 20g
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Antenna: | External |
| Frequency Range: | 868MHz |
Smart waterstroommeter met voorafbetaalde afstandsbediening en Lora / Lorawan / 4G, koude / hete stroommeter, DN15/DN20/DN25
| Type: | Koude/Warm watermeter |
|---|---|
| Rustige Stroom: | <10ua> |
| Werkend Voltage: | 2.7 ~ 3,6 V |
De slimme Ultrasone Meter van de Waterstroom met Vooruitbetaalde Koud/Hete Afstandsbediening en Lora/Lorawan/4G, DN15/DN20/DN25
| Type: | Koude/Warm watermeter |
|---|---|
| Mededeling: | Lorawan/4G |
| Nominaal Kaliber: | 15/20/25 mm |
220V RS485 aan LoRaWAN-Collector voor IoT-Communicatie Gelegenheden
| Naam: | RS485 aan de collector van LoRaWAN IoT |
|---|---|
| Grootte: | 100mm*36mm*67mm |
| Gegevensbesparing: | ≥10 jaren |
IoT 3 de Meter LoRaWAN van de Faseelektriciteit met Gegevensanalyse en Visualisatie In real time
| Naam: | Slimme elektriciteitsmeter in drie stadia |
|---|---|
| Kwalificatie: | Directe lijst in drie stadia, CT lijst In drie stadia |
| de nominale spanningv.n.: | 3×220/380V |
Van het de Lezingssysteem van de Informatievergarings Automatisch Meter de Lastensysteem van LoRaWAN
| Naam: | Lastenbeheersysteem |
|---|---|
| Architectuur: | B/S architecture+applet/APP+standard API |
| Ondersteunende instrumenten: | elektriciteitsmeter, watermeter, gasmeter, enz. |
IOT baseerde de Draadloze Slimme Stroom van het de Afstandsbediening Koude Warme water van Lorawan van de Watermeter
| naam: | De Meter van het LoRaWANwater |
|---|---|
| Installatie: | Horizontaal |
| Garantie: | 1,5 Jaar Waarborg |
Van de de Stroommeting van het LoraWanwater van het de Apparaten Slimme Water het Behoudsmeter
| Aanpassing: | OEM/ODM |
|---|---|
| Connectiviteitsprotocol: | LoraWan |
| Nominaal kaliber (mm): | 15/20/25 |
Toegelaten van de het Watermeter van IOT Slimme Draadloze het Watermeters van LoRaWAN met AMR System
| Naam: | Slimme het watermeter van IOT |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Connectiviteitsprotocol: | LoraWan |

