Alle producten
-
De Meter van de LoRaWANenergie
-
De Meter van het LoRaWANwater
-
De Meter van het LoRaWANgas
-
Slimme Elektriciteitsmeters
-
Vooruitbetaalde Energiemeter
-
De Meter van de enige Faseenergie
-
Energiemeter in drie stadia
-
Slimme het watermeter van IOT
-
verre watermeter
-
Slimme gasmeter
-
AMI Solutions
-
Het automatische Systeem van de Meterlezing
-
Het Controlesysteem van de machtsdistributie
-
Geavanceerde het Meten Infrastructuur
-
Milieu Controlesensor
zoekwoorden [ lorawan energy meter ] bij elkaar passen 212 producten.
Het digitale Vertoningsdin Spoor KWu meet meter van de Enige Fase de Slimme Elektriciteit
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
OEM 50Hz Slimme de Fasemeter van KWu 3 van Elektriciteitsmeters Intelligente
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
ODM Slimme Elektriciteitsmeters DTZY2397 IoT 3 Fase Multifunctionele Meter
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Kwalificatie: | Directe lijst in drie stadia, CT lijst In drie stadia |
| De nominale spanningv.n.: | 3×220/380V |
De Multi van het de Metertarief van de Tariefelektriciteit van de Controle Draadloze KWu Meter in drie stadia 50Hz
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
De multifunctionele Slimme intelligente KWu Meter In drie stadia van Elektriciteitsmeters IOT
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
OEM IOT meet de Slimme Elektriciteit Geavanceerde het Meten Infrastructuur AMI Smart Meter
| Product: | Uitkiezen/Drie fasen slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
Enige Fase Slim Water het Meten de Meterbeheer van het Systeemiot Water
| Naam: | Slimme energiemeter |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM/ODM |
| Fase: | Uitkiezen/Drie |
Van de de Machtsmeter van de LoRaWAN Enige Fase Digitale de Machts Directe Slimme Meter van LoRaWAN IoT voor Huis
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| De nominale spanningv.n.: | 220V/3*220v/380v |
| Actieve metingsnauwkeurigheid: | Klasse B/1 |
Van de LoRaWAN de Draadloze Enige Fase Multifunctionele Digitale Electric Power Meter van de Meteriot
| Normen: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| De nominale spanningv.n.: | 220V/3*220v/380v |
| Werkend voltage: | 80% de V.N. van de V.N. ~ 115% |
Genauigheid Slimme gasmeter met een breed temperatuurbereik (-40.C - 85.C)
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Frequency Range: | 868MHz |
| Transmission Range: | 2km |

